דריוניק

     
 
 

דריוניק

 באתם לפגוש את ההורים של בת הזוג החדשה שלכם. האמא שלה מושיטה לכם יד ללחיצה ואתם מהססים לרגע. האם לנגב את היד במכנסיים לפני שתלחצו את היד שלה? האם תוותרו על לחיצת יד? מה שבטוח לא נעים לכם הוא ללחוץ לה את היד עם כף היד המיוזעת שלכם. מכירים את הסיטואציה? אנשים רבים סובלים מהזעת יתר ומרגישים אי נוחות בשל כך. דריוניק הוא עוד דרך לטפל בהזעת יתר בכפות הידיים והרגלים. דריוניק הוא לא שיטת טיפול אלא מכשיר המטפל בתופעה של הזעת יתר.  יש שיטות שונות לטיפול בהזעת יתר כמו בוטוקס, ניתוחים ועוד. היתרון של דריוניק הוא בכך שהטיפול הוא ביתי. רוכשים מכשיר דריוניק ומבצעים את הטיפולים באופן עצמאי בבית. 

יש מכשיר דריוניק המיועד לשימוש בטיפול בכפות הידיים והרגליים ויש מכשיר דריוניק שמטפל בהזעת יתר בבית השחי. מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי יודע שהזעת יתר יכולה ממש להרוס את החולצות, מעבר לחוסר הנעימות שנגרמת כאשר מסתובבים בבגדים עם כתמי זיעה.
מכשיר דריוניק פועל בשיטה הנקראת יונטופורזיס. במקרה של טיפול בידים וברגלים מניחים את כף היד או הרגל בתוך מעין מגש ובו מעט מי ברז ומחברים אלקטרודות לחשמל. לכאורה לא יכול להיות דבר מופרך יותר מאשר השילוב של מים וחשמל אך בפועל מכשיר דריוניק מביא תוצאות. היתרון הגדול של מכשיר דריוניק הוא שהוא לא מפסיק את ההזעה שלא הגוף, שהיא למעשה הדרך של הגוף לקרר את עצמו. דריוניק מטפל בהזעת היתר אך לא מונע הזעה. כך שהגוף בעצם מייצר זיעה בכמות נורמלית ולא בכמות עודפת. יתרון נוסף של דריוניק הוא בכך שלא נעשה שימוש בכימיכלים.  לעיתים יכול להיות גירוי בעור במקום בו מטפלים אבל דריוניק לא גורם לתופעות לוואי מעבר לכך.