הסרת קעקועים

     
 
 

 הסרת קעקועים

 
תחילה לפני שאתם רוצים לעשות ניתוח להסרת קעקועים,תחשבו עוד לפני שאתם עושים קעקועים בכלל, יש כאלה שאומרים שזה יפה, צבעוני, ומקשט את הגוף.
חשוב לדעת היכן לעשות את הקעקועים, גם באיזה מקום לעשות,כמובן שצריך להיות בעל רשיון לקעקועים ולא איזה "חאפר" , וגם היכן רוצים לבצע את הקעקועים, במקום לא מסובך מדי .
 
אוקיי עשיתם את הקעקועים ,ועכשיו פתאום אתם החלטתם שאתם רוצים לעשות ניתוח להסרת קעקועים, יש לציין שזה לא תהליך כל כך פשוט , לא באים ומוחקים את הקעקוע ואז כאילו כלום לא היה, זה די מסובך וגם ברוב הפעמים לא הכי זול.
 
הסרת קעקועים נעשית בתהליך כרורגי שבו מורידים בעצם את הקעקוע, כלומר מורידים את העור שעליו יש את הקעקוע.
תהליך זה מתבצע בכמה טיפולים, בין 3-5 טיפולים וחשוב לקחת את זה בחשבון.
 
הסרת קעקועים לוקחת זמן עד אשר כבר לא רואים את הקעקוע, תחילה כאשר ביצעתם את הסרת הקעקועים יהיה פצע באותו מקום, חשוב לא להזניח את זה ושתמיד המקום יהי חבוש, אחרת יהיה זיהום וזה הדבר האחרון שאנו רוצים. לאחר מכן, אחרי תקופה של בערך חודש הפצע יגליד והקעקוע יעלם או ידהה בהדרגה.
חשוב לבוא לביקורת ולראות איך המקום שבו עשיתם את הסרת הקעקוע מגיב, אם אין זיהומים כל שהם, או כל מיני תופעות כאלה ואחרות.
 
כאשר הולכים למקום בו עושים הסרת קעקועים, כדאי לברר מה הם ממליצים אולי יש מגוון דרכים לעשות זאת, והאם זה מתאים לכם, יש אנשים בעלי עור רגיש שאינם יכולים לבצע הסרת קעקועים בשיטה מסוימת, לכן חשוב לברר את הדברים הללו לפני שמורידים את הקעקוע.
 
הצבעים שיורדים הכי טוב בעת הסרת הקעקועים הם הצבעים הכהים, לכן לפני שאתם חושבים על קעקוע כדאי לחשוב אילו צבעים, וכמובן מעבר לזה לחשוב באם תרצו יום אחד להסיר אותם, אז זה יהיה יותר קל.