הקטנת חזה

     
 
 

 הקטנת חזה

 
יש בעידן שלנו מגוון רחב של ניתוחים, בניהם קיים הניתוח להקטנת חזה, זה יכול להיות גם לגברים וגם לנשים, אין עדיפות למגדר מסוים.
אסטטיקה היא דבר שגרתי ורבים עושים ניתוחים מסוג זה.
פעמים רבות לא כולם רוצים בזה זה לצורך בריאות וחשוב לעשות את ניתוח הקטנת חזה מסיבות בריאותיות כאלו ואחרות.
 
אנו נתקלים פעמים רבות בניתוחים מזה של הקטנת חזה, בעיקר אצל נשים עיקרן הגדול רוצה ניתוח להגדלת חזה, אבל כמו שנאמר לא רק מדובר בנשים , אלא גם גברים עוברים את ניתוח הקטנת חזה.
 
מי שמעונין לעבור ניתוח להקטנת חזה צריך לדעת שלמשל נשים ונערות צעירות לא מומלץ לעבור את הניתוח להקטנת חזה, כייון שעדיין לא התפתחו באופן מלא ,ישנם מצבים שבו הגוף מתפתח ואז יש פרופוציות בין החזה לבין הגוף ועל כן אין צורך בהקטנת חזה.
לפני שהולכים לבצע את ניתוח הקטנת חזה חשוב לזכור שצריך לעשות פעילות גופנית כלשהיא, ולא להסתמך רק על ניתוח שכזה.
 
הניתוח להקטנת חזה נעשה בהרדמה מלאה,ופה הנקודה החשובה , כאשר הולכים לבצע מהלך שכזה כדאי לבחור במנתח מומחה בתחום , ומי שיש לו נסיון ועל כן כדאי לבדוק את הדברים עוד לפני שמחליטים איפה ולמי ללכת לבצע את ניתוח הקטנת חזה.
 
תהליך ההחלמה מניתוח הקטנת חזה הוא עד 5 ימים , חשוב לעקוב אחר התפתחות מסוג כלשהוא, ולהיות בבקורת , אם יש כאבים יותר מהמצופה כדאי לפנות למרפאה בה בוצע הניתוח.
 
מי שהולך או הולכת לעשות את ניתוח הקטנת חזה אלו אנשים שמרגישים אי נוחות עם החזה שלהם, או מרגישים כבדות, ולעיתים אף כאבים באזור החזה.
וכאשר מרגישים אי נוחות גם רואים את זה על האדם עצמו, ולכן אדם רוצה להרגיש טוב עם עצמו ושלא יתבייש בגופו.