הרמת גבות

     
 
 

 הרמת גבות

 
לעיתים אנו חשים עייפות וחוסר אנרגיה , כך גם הגוף שלנו לפעמים הוא זקוק לרענון כל שהוא, כיום יש מגוון רחב של ניתוחים שמאפשרים לנו להרגיש טוב עם עצמנו, ומחזיר לנו את הרעננות בין כל הניתוחים יש את הנתיוח להרמת גבות, כאשר הגבה כבר נפולה ונראית עייפה, יש אפשרות להרים אותה ולהראות שוב צעירה יותר או צעיר יותר וגם התחושה עם האנרגיות תחזור אלינו.
 
מי שעושה את ניתוח הרמת גבות אלו בעיקר אנשים כבר בגיל בוגר יותר כאשר העור שלהם עם קמטים מסביב לאזור העניים העפעפיים, לא נערים או נערות כיוון שהעור שלהם עוד רך ואלסטי ויכול להשתנות.
 
הרמת גבות דורשת קודם כל ביקור אצל רופא מומחה בתחום בכדי שיאבחן אותנו ויאמר לנו אם אנו זקוקוים באמת לניתוח הרמת גבות או נסתפק במשהו אחר, לכן לפני קביעת תור אצל מנתח פלסטי כדאי להתייעץ עם רופא מומחה ולא ישר ללכת ולקבוע תור.
 
כאמור זה סוג של ניתוח, והמנתח מבצע חך קטן בקצה הגבה ,ומרים את הגבה בכדי לתת לה חזרה את המראה הקודם שלה, כך מתבצע ניתוח להרמת גבות, לאחר הניתוח יכולות להיות כל מיני תופעות , למשל נפיחות מסביב לעניים או הרגשה שהעניים שורפות , לכן חשוב להקפיד על ההוראות שהרופא אומר לאחר הניתוח להרמת גבות, ולבצע בכדי שההחלמה מהניתוח להרמת גבות תהיה מהירה, ושלא יהיו סיבוכים למינהם, כי יכולים להתקיים מספר סיבוכים כמו זיהומים בחתך שהמנתח יצר ועוד.
 
כמובן שלא רואים מיד את התוצאות אלא עוברים מספר חודשים בכדי שנבחין בתוצאות ממשיות, לכן צריך להיות סבלניים, זה לא סוג של קסם שביום אחד כבר ניתן לחוש בהבדל.
 
הרמת גבות מאפשר להראות צעירים לפחות בכמה שנים,כך לפחות רואים את העניים מי שלא הרגיש עם זה טוב עד עכשיו יכול לבצע את הניתוח להרמת גבות ולהרגיש צעיר שוב, ובעידן שלנו יש מגוון רחב של ניתוחים הגורמים לנו להרגיש צעירים שוב.