מתיחת בטן

     
 
 

 מתיחת בטן

 
יש אנשים שלא מרוצים ממראה הבטן שלהם, ולכן הם רוצים לעשות שינוי, ובין השינוי זה יש את הניתוח של מתיחת בטן.
מה שבעצם עושים בעת ניתוח מתיחת בטן זה מסירים את עודפי השומן ומחזקים את שרירי הבטן, זו אפשרות אחת לעשות ניתוח.
וכמובן יש אפשרות נוספת שהיא אולי קצת פחות כואבת זה לעשות ספורט, כפיפות בטן, אם זה בבית על כרית או במכון כושר שבאים באופו מבוקר ומתאימים לכל אחד ואחת טיפול שהוא צריך.
 
כמובן שכל אחד יבחר את הדרך שלו לעשות מתיחת בטן. למשל נשים שנמצאות לאחר לידה הבטן שלהם קצת רפויה ואולי לא חזרה למצבה הקודם ועל כן הם רוצות לעשות מתיחת בטן, חשוב לציין שזה ניתוח שדורש לעשות חתכים, ולאחר מכן תופרים כמובן את המקום, ך שזה לא הכי נעים וההחלמה שלו טיפה ארוכה, אבל מה לא עושים בשביל שהבטן תראה מתוחה ויפה, נכון עושים מתיחת בטן.
 
חשוב לתחזק את הגוף גם מבחינה פיזית כלומר, לא לשבת בבית רגל על רגל ולחכות שהבטן תרד מעצמה, בשביל זה צריך להתאמץ, ולעשות מתיחת בטן, חשוב בכלל לעשות ספורט בלי קשר לאיך שאנו נראים, ספורט זה בריאות לכל דבר וכל אחד יכול לעשות זאת, בניגוד לניתוח למתיחת בטן לא כולם יכולים לעבור ניתוחים מסוג זה למשל אנשים בעלי משקל רב מאוד אינם יכולים לבצע את ניתוח מתיחת הבטן .
 
מה שמתיחת בטן בעצם עושה היא מעצבת מחדש את הבטן שלנו, ואנו מנסים לחזור כמה שיותר לגזרה הקודמת שלנו.
אז נכון שזה מצריך הרבה סבלנות וזה לא בין יום אנו נהפכים לשטוחים בבטן, זה לא קסם, מתיחת בטן זה משהו שצריך לעבוד עליו, כמו שצוין יש ניתוחים למתיחת בטן אך יחד עם זאת קיימות עוד אפשרויות טיפול בנושא, כמו מתיחת בטן בלייזר.