ניתוח אף

     
 
 

 ניתוח אף

 
ניתוח אף משתייך למשפחה של הניתוחים הפלסטיים. הוא נועד לשנות את צורתו של האף שלכם, לרבות שינוי כיוון החלק השפיצי שלו בננומטרים ספורים ועד למילימטר אחד. המתעניינים בניתוח אף הם לרוב אנשים שאינם מרוצים מצורתו המקורית של האף שלהם ועל כן מבקשים לבצע ניתוחי אף על מנת לשפר את מראהו החיצוני. במדריך זה תלמד כיצד להגיע למנתחים הטובים בשוק, בעלי הניסיון המקיף ביותר.
 
חשוב על צורתו העתידית של האף שלך
 
במידה ואינך מרוצה ממראהו החיצוני של האף שלך, חשוב מה היא הצורה הרצויה לך, ונסה למצוא תמונה של אדם עם אף שכזה. שמור תמונה זו, אתה עוד תזדקק לה במהלך הניתוח.
 
בצע סקר שוק עבור מנתחי אף
 
בחן כמה שיותר בעלי מקצוע ברשת האינטרנט. עבור כל בעל מקצוע, בדוק מה הן הביקורות שישנן עליו, חפש את שמו במנועי חיפוש ומצא עליו כמה שיותר חומר. במקביל, בדוק את שמו באתרי דירוג בעלי מקצוע.
 
התייעץ עם חברים ומכרים שביצעו בעבר ניתוח זה
 
החברים והמכרים יוכלו להשיא לך עצה לאלו מומחים להתחבר ולאלו לא, וכן לתת לך מספר עצות עשה ואל תעשה לאחר גמר הניתוח. עצות אלה חשובות, שכן על אף שזהו ניתוח פלסטי, תוצאותיו הן כמ כל ניתוח אחר – כאבים ואי נוחות, ועלייך לדעת כיצד להתגבר עליהם עד להחלמה המהירה.
 
התייעץ עם מאפרים ומעצבי פנים ידועים
 
מעצבים אלה באים מעולם האמנות והם יוכלו להשיא לך עצות חכמות: אם אתה כבר הולך לניתוח, מוטב לשמוע להם בנושא התוצאה הסופית של האף החדש שלך.
 
עיין במגזינים וכתבי עת העוסקים בניתוחים פלסטיים
 
מגזינים אלה עשויים לשפוך אור נוסף על ביצוע ניתוח אף, ומחהם תוכל לקבל ידע חדש בדבר שינוי צורתו של האף, התהליך, טווח המחירים, ומשך זמן החלמה ממוצע. מגזינים אלה אמורים להשלים לך את כל הידע התיאורטי החסר לך בתחום, על מנת שלא תמצא את עצמך מופתע בריאותית וכלכלית לאחר הניתוח. מוטב כי תדחה את הניוח ותצבור יותר ידע מקדים מאשר שתבצע אותו בחופזה ולא תשיג את התוצאה הרצויה, תוך נשיאה בנטל כלכלי רב.