ניתוח חזה

     
 
 

ניתוח חזה

 ניתוח חזה

ניתוח חזה הוא ניתוח שנשים רבות ובחורות רבות מתעניינות בו. אחת הסיבות לכלך שניתוח ניתוח חזה זוכה לפופולאריות גדולה כל כך היא משום שחזה גדול לעתים קרובות נחשב למושך. כמו כן, ישנם נשים מפורסמות וביניהן דוגמניות, זמרות, שחקניות בטלויזיה ושחקניות קולנוע אשר התפרסמו בין השאר בגלל נתוניהן הגופניים והתפארו מאוד בניתוח ניתוח חזה אותו עברו. בין נשים מפורסמות אלה אשר התפרסמו בין האשר בשל העובדה שעברו ניתוח ניתוח חזה ניתן למצוא את פמלה אנדרסון ואת אנה ניקול סמית. ישנן נשים רבות אשר רואות מפורסמות אלה כדמויות חיקוי ולכן בוחרות לעבור גם הן ניתוח חזה כדי לשפר את הנתונים הטבעיים שלהן. בגיל מבוגר יותר ישנן נשים אשר עוברות ניתוח משולב של ניתוח חזה והרמת חזה. כמובן שישנו גם ניתוח הקטנת חזה. בעוד שניתוח הקטנת חזה נעשה לרוב מסיבות רפואיות ניתוח ניתוח חזה נעשה תמיד מסיבות אסתטיות.

 
ניתוח חזה הוא ניתוח שיכול לשפר את בטחונן העצמי של נשים אשר מרגישות כי החזה שלהן לא גדול מספיק והן אינן מושכות מספיק. נשים אסייתיות רבות בוחרות גם הן לעבור ניתוח ניתוח חזה כדי לשפר את המראה החיצוני שלהן ולהתקרב לאידיאל היופי הקיים בעולם המערבי. לא פעם נשים אסייתיות הן בעלות חזה קטן ולכן מרגישות מעין צורך לעבור את הניתוח. נשים אחרות מרגישות בטוחות לחלוטין עם הגוף שלהן ולכן בוחרות שלא לעבור ניתוח הגדלת חזה.
 
ניתוח חזה הוא ניתוח שיש בו סיבוכים שונים ואינו ניתוח נטול סיכונים. כמו כל ניתוח חודרני גם ניתוח ניתוח חזה יכול לגרום לדימומים ולזיהומים שונים. לא פעם בזמן ניתוח ניתוח חזה ניתן לגלות גידולים ממאירים. כאשר מחליטים על ביצוע הניתוח, יש לוודא שהולכים למנתח פלסטי בעל המלצות ובעל מרפאה מסודרת, רק לאחר וידוא פרטים אלה אפשר לעבור ניתוח חזה.