סנטר כפול

     
 
 

 סנטר כפול

סנטר כפול הוא אינו תופעה שהיא בחזקת נחלתם רק של אנשים הסובלים ממשקל עודף, אלא סנטר כפול יכול להיות תופעה שסובלים ממנה גם אנשים רזים, שכן מדובר על גנטיקה וייתכן שיצטבר שומן באזורים מסויימים בגוף על פני אזורים אחרים, כך נוצר סנטר כפול. דבר נוסף שקורה שיוצר סנטר כפול הוא כמובן השנים וההזדקנות. העור באזור הצוואר והפנים הופך רפוי ומדולדל יותר וגם יכול להוביל לסנטר כזה. היום בניגוד לעבר, אפשר לעשות משהו כנגד התופעה הזו. היום אפשר לבצע ניתוח להסרת סנטר כפול כדי להפטר מהתופעה הזו.

 
הסרת סנטר כפול הוא ניתוח פשוט יחסית, בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים, והוא ניתוח שיכול לדבר הן לנשים והן לגברים. נשים בדרך כלל יכולות להפטר מסנטר כפול על ידי ביצוע של הליך רפואי או ניתוח כל שהוא למתיחת הפנים שלה, אך גברים בדרך כלל אינם ממהרים לפנות לניתוחי מתיחת פנים בעיקר עקב כך שגברים פחות חוששים מסימני ההזדקנות, או שפחות חשוב להם המראה החיצוני שלהם, וגם מפני שיש גברים שמתיחת פנים מבחינתם הוא הליך שמבצעות נשים בלבד, והם לא רוצים להיות חלק מזה. לכן ניתוח של הסרת סנטר כפול יכול להיות פתרון טוב גם עבור גברים ולהעניק להם במקום סנטר כפול, סנטר מתוח וצעיר.
 
הסרת סנטר כפול הוא באמת ניתוח פשוט יחסית, מדובר על ניתוח מקומי בלבד, ומכאן שגם ההרדמה היא מקומית. הניתוח אורך לרוב בסביבות השעה- שעה וחצי שלאחריה, המנותח או המנותחת נותרים עם צלקת קטנה וכמעט בלתי מורגשת בחלק התחתון של הלסת. אז היום אפשר להפטר מכל סנטר כפול על ידי ניתוח שהוא פשוט יחסית, שלא דורש הרדמה מלאה וכך ממעיט את הסיכונים, ומותיר אתכם בסופו של דבר עם צלקת קטנה, אך עם סנטר וצאוור מתוחים וצעירים.