רסטילן

     
 
 

 רסטילן

 
 מה אתם יודעים על רסטילן? רסטילן נחשב היום מוביל בטרנד של הזרקות בעיקר לעיבוי שפתיים, מילוי קמטים והענקת נפח באזור הלחיים. אבל מה בדיוק זה רסטילן?
 
רסטילן היא חומצה היאלורונית אשר נמצאת בגופינו. אחת התכונות של חומצה זו היא העובדה שהיא סופחת מים כך שהעור לא יהיה יבש והיא גם תורמת בנפח עור הפנים או השפתיים.  רסטילן הינו חומר טבעי מה שנותן לו כמה יתרונות על החומרים האחרים. קודם כל מאחר ואינו עשוי מהחי אין אליו תגובות אלרגיות ולכן אין צורך לבצע בדיקת רגישות לפני שמזריקים רסטילן. כמו כן רסטילן הינו חומר אשר מתפרק ואינו נשאר בגוף ולכן אין לו תופעות לוואי שלחומרים אחרים יש. אך יחד עם זאת היכן שנמצא יתרונו של החומר הנקרא רסטילן נמצא גם חסרונו- הוא זמני, ומחזיק מעמד כשנה.
 
רסטילן הוא חומר שמתאים לכולם והוא בטיחותי, יש הרבה שנים של ניסיון כבר עם רסטילן והוא הוכח כיעיל ובטיחותי. ניתן להזריק רסטילן במקומות שונים כמו מתחת לעיניים, בקמטים בין האף לפה, מעל השפה העליונה, בזוויות הפה, באזור הצוואר והידיים וגם לעיבוי שפתיים. רסטילן אם כך יעיל בהליכים ותיקונים אסתטיים רבים. הוא חומר שמומלץ על ידי הרופא מאחר והוא טבעי ולכן אין סיכונים בשימוש.
 
אז איך מחליטים אם רסטילן הוא החומר בשבילכם? מומלץ ללכת לרופא ולהתייעץ אתו, כמובן שאין שום בעיה בריאותית בשימוש של רסטילן אך השיקול שאתם חייבים לחשוב עליו הוא הזמניות שלו. רסטילן הוא חומר מאוד פופלארי שמיוצר בהולנד והרבה פונים אליו ומשתמשים בו. אך בכל מקרה לפני קבלת החלטה, לא משנה גודל השיפוץ או איזה ההליך קוסמטי אתם מעוניינים לבצע כדאי מאוד שיהיה לכם את כל המידע על החומרים השונים כך שתקבלו החלטה שקולה. לגבי רסטילן היתרונות והחיסרון שלה מאוד ברורים.