מניקור, פדיקור בגבעתיים

     
 
 

 מניקור, פדיקור בגבעתיים – כל מה שנדרש לציפורן ביד וברגל

במאמר זה נדון בשלושה סוגים של טיפולים לציפורנים היד והרגל, מניקור – טיפול לציפורני היד, פדיקור – טיפול קוסמטי לציפורני הרגל ופדיקור רפואי – טיפול בציפורן רגל הגורמת נזק רפואי כמו ציפורן חודרנית, פטרת ויבלות בקרבתה. המאמר יחלוש על כל שיטות הטיפול בכל משימה שתיעשה בציפורניים שלכם, והתאמתן למצבכם. קריאה מהנה!

מניקור בגבעתיים – הטיפול המושלם לציפורן היד

מניקור עשוי להתהוות בשתי שיטות: מניקור רטוב בו משתמשים במים לריכוך העור שמסביב לציפורן היד לפני בניית השלמות ועיצוב הציפורן, ומניקור יבש בו משתמשים בחומר כימי מיוחד שיבצע את משימת הריכוך לפני פעולות אלה. העבודות הנדרשות במסגרת מניקור בגבעתיים – בניית ציפורניים, טיפולי לק ג'ל, ואפילו טיפולים עיצוביים כמו משיחת הציפורניים באמצעות מדבקות מעוצבות בצבעים מרהיבי עיין.

פדיקור קוסמטי בגבעתיים לציפורני הרגל

גם ציפורני הרגל צריכות להיראות במיטבן. לא פעם אנו בוחרים להסתובב בסנדלים תנ"כיות, בכפכפים, ובנעליים פתוחות ולסוג ההנעלה הזה יש אמירה: אנו מעוניינים להציג את ציפורני הרגל המושקעות שלנו. פדיקור קוסמטי בגבעתיים מיישם בדיוק את התמורות הללו, כשהוא הסרת עודפי עור יבש מאזור הציפורניים, תיקון סדקים בציפורניים ואף מריחת לק ג'ל ליופי.

פדיקור רפואי בגבעתיים – לרפא את מכאובי הציפורן ומה שמסביבה

עיקר הבעיות בציפורני האדם מתרחשות בכף הרגל ולכן נולד המושג שנקרא "פדיקור רפואי". במסגרת טיפולי פדיקור בגבעתיים משמיטים ציפורן חודרנית, כולל עקירתה מהשורש, ומשתמשים במשחות ובתמיסות להרגעת עור שנפגע מיבלות ופטרת. הפגיעה עשויה להתרחש הן עקב סוכרת והן בעקבות מצבה החודרני של הציפורן. טיפולי פדיקור בגבעתיים שנעשים במתכונת רפואית מבטיחים את החזרת הציפורן והעור שמסביבה למוטב, שיכוך כאבים במקום וריפוי הגורם שהדליק אותם מלכתחילה.

מכון יופי מאובזר בו דואגים לכל צרכי הציפורניים שלכם

טיפולים כמו מניקור בגבעתיים, פדיקור רפואי ופדיקור קוסמטי נעשים במכון יופי בעיר גבעתיים. המכון מאובזר במיטב המכשירים והתשתיות, מכיל חדרי טיפול מן המעלה הראשונה ומעסיק צוותי עבודה מקצועיים מן המעלה הראשונה. בואו להפוך את ההתנהלות עם הציפורניים שלכם למקצועית באמת ולזכות בכל התמורות המתבקשות עבורן על הצד הטוב ביותר. הטיפולים נעשים בחדרים ייעודיים עם כל המכשור הנדרש ליישום התמורות.